Balie akrylowe

Sprawiają, że przestrzeń zmienia się w Spa, a drewno idealnie komponuje się z zielenią w ogrodzie bądź tarasem. To nowoczesna przestrzeń, która w połączeniu z harmonią przyrody wycisza myśli. Przypuszcza się też, że kąpiel w jaccuzi z piecem koi nerwy, a także łagodzi bóle stawów.

Balie akrylowe do kąpieli – łatwe i komfortowe w użyciu

Nasze sauny ogrodowe z piecem łączą klasykę z innowacyjną techniką. Stawiamy w nich głównie na wygodę i łatwość użytkowania. Dzięki wkładowi z akrylu saunę czyści się łatwo i sprawnie. Nie wymaga przy tym rozmontowywania poszczególnych części takich jak np. ławeczki. Co więcej, takie balie z wkładem akrylowym są wytrzymałe, a także odporne na różne zniekształcenia i promieniowanie UV. Ponadto nie widać w nich zarysowań tak jak w przypadku tradycyjnych saun. Dodatek do jacuzzi może stanowić grzałka elektryczna, która będzie utrzymywać odpowiednią temperaturę wody również w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych np. w chłodniejsze i deszczowe dni.

Nasze balie akrylowe czy ogrodowe mogą być również wyposażone w oświetlenie LED dobrze prezentujące się w nocy oraz zestawy Spa, tak by Twoje ciało jeszcze bardziej mogło odpocząć.

Balie ogrodowe z piecem

Podczas korzystania z sauny jedną z podstawowych rzeczy jest komfort. Jak powszechnie wiadomo, jacuzzi jest przeznaczone do relaksu i odprężenia zarówno ciała i ducha. Wykonane przy użyciu innowacyjnych urządzeń wpływa na wygodę. Do wyboru mamy okrągły lub kwadratowy wkład z akrylu, który w przypadku zintegrowanego pieca dopasowuje się do jego formy. Dzięki temu możesz w pełni zagospodarować przestrzeń, nawet jeśli masz do dyspozycji mały ogród. Możesz również wybrać akrylowe balie ogrodowe z piecem wewnętrznym lub zewnętrznym.

Nasze wkłady akrylowe są dostępne w różnych kolorach m.in. w złotym, metalicznym i perłowej bieli. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz też skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model balii ogrodowych!