O nas

Jesteśmy litewskim producentem balii ogrodowych, działającym bezpośrednio pod nazwą „Amber Tubs” na rynku polskim. Połączenie nowoczesności i tradycji w naszym wykonaniu wywodzi się z wieloletniego doświadczenia litewskich specjalistów w obróbce drewna, skór, systemów SPA.
Jesteśmy na wyciągnięcie ręki dla Państwa komfortu: od 29 sierpnia 2022 r. serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby warszawskiej na Jelonkach Płd., pod adresem:
ul. Okrętowa 95, 01-309 Warszawa (wjazd od ul. Człuchowskiej).

Zarówno w przestronnej sali show-room’u, jak i na zewnątrz znajdą tu Państwo ekspozycję nowoczesnych balii, które na miejscu można obejrzeć, dotknąć, dobrać materiał i kolorystykę wykończenia – takiego, które będzie zawsze cieszyło oko i posłuży nam przez długi czas.

Na miejscu również można będzie otrzymać porady specjalistyczne i konsultacje zdalne z producentem – tak, aby Państwa wybór trafił w najskrytsze oczekiwania.

Dokładnie tak! Nie sprzedajemy przecież samych balii, tylko… spełnione marzenia o niezależności, zdrowiu i komforcie, prawdziwym relaksie na łonie natury oraz dużo radości i czasu, wspólnie spędzonego z najbliższymi.